Date: 30 березня 2020 о 21:31

Шановні учні, вчителі, батьки!
На жаль, сьогодні ми з вами переживаємо складні часи. Сподіваюся, що при доброму здоров’ї гідно пройдемо це випробування. Прошу всіх об’єднати зусилля, допомогти один одному, а основне навчитися спілкуватися у незвичному для нас дистанційному режимі.
Дякую всім за співпрацю. Бажаю здоров’я й миру.
Шановні батьки!
Знаю, що у найскладніших умовах перебуваєте ви. Прошу вас з розумінням підійти до організації дистанційної роботи, підтримати психологічно дітей і допомогти їм продовжити навчання.
Сподіваюся, що ви й далі будете партнерами й порадниками вчителів, щоб налагодити контакт і налаштувати дітей на виконання завдань для освоєння програми. Тільки ви зможете заспокоїти свою дитину, якщо раптом у неї щось не буде вдаватися відразу.
Наші вчителі дистанційно працюють ще з перших днів карантину, освоюючи різні платформи.
З 30.03.2020 року ми починаємо працювати у Google Classroom. Це безкоштовний веб-сервіс, створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.
Відео з поясненнями розміщене у кожному класі та на сайті школи. Усі організаційні питання будемо оперативно вирішувати.
Ті діти, у кого немає можливості працювати в Google Classroom, продовжуватимуть роботу за попереднім алгоритмом. Тримайте, будь ласка, зв’язок з класними керівниками.
Карантин продовжено до 24 квітня, але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Тому МОН розробило два сценарії, зважаючи на ситуацію з карантином.
За обох сценаріїв:
через епідеміологічну ситуацію буде скасовано державну підсумкову атестацію у 4 та 9 класах;
15 квітня буде оприлюднено онлайн пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями.
Шановні учні!
Сьогоднішня праця лежить в основі вашого життєвого успіху. Дистанційне навчання для вас буде цікавим способом здобуття знань, новим досвідом. Сумно, що ви не бачите своїх однокласників і друзів, але це тимчасово. Використайте цей час з користю.
Прохання до вас одне. Вчасно виконуйте завдання, бо навчання - це ваш обов’язок. Не розчаровуйтеся, якщо щось не вдасться з першого разу, звертайтеся за допомогою до вчителів. Будь-яке питання ми зможемо вирішити спільно.
Шановні одинадцятикласники! Упевнена, що ви сумлінно працюєте й успішно здасте ЗНО. Бажаю здоров’я й здійснення мрій.
З повагою Вікторія Миколаївна