Тиждень здоров'я

Date: 12 квітня 2021 о 06:10

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить. Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров'я. Ідеєю цього дня була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Одним з основних завдань просвітницької діяльності вважається робота із профілактики негативних соціальних явищ і підняття престижу здорового способу життя. Згадуються слова відомого педагога В.О.Сухомлинського: «Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров'я - це найважливіша праця вихователя». Тому з 05 по 09 квітня у нашому закладі освіти проходив тиждень здоров’я під гаслом «Будьм творцем свого здоров'я». У рамках тижня відбувалося багато цікавих та змістовних заходів: години спілкування «Здоровим бути модно» (5 Б), «Здоров’я – запорука щастя» (11), «Харчування: шкідливе і корисне» (6 А), «Подорож до країни Здоровляндії» (4 Б), «Роби все вчасно. Рух і здоров'я» (2 А), «Здоров'я дітей - здоров'я нації» (2 Б). Між учнями 3-х та учнями 4-х класів відбулися»Веселі старти». В різноманітних естафетах діти проявили силу волі, спритність, кмітливість та витривалість, ще раз підтвердили слова народної мудрості: «У здоровому тілі – здоровий дух!». У 9 класі відбувся тренінг «Здоров'я і харчування» за участю сестри медичної закладу Галкіної О.О. Педагог-організатор разом із класними керівниками проводила веселі перерви на свіжому повітрі, а учні 6 Б класу ходили дихати повітрям, насиченим фітонцидами туй. У бібліотеці закладу на учнів та вчителів чекала виставка-огляд літератури «Вчимося бути здоровими», яку підготувала завідуюча бібліотекою Баклицька В.В. Учні мали змогу обрати собі книги для підготовки до різноманітних вікторин та конкурсів, а вчителі та вихователі – підготуватися до проведення позакласних заходів, годин спілкування. Представлені видання допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби. Проведений тиждень дав змогу учням дізнатися багато корисної інформації, яку вони зможуть використати у повсякденному житті, діти отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності.