Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 109 common:people_all_forms

35 років Чорнобильській катастрофі

Date: 26 квітня 2021 о 12:38
88 views

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася аварія, найбільша в історії ядерної енергетики. З моменту тих трагічних подій минуло чимало часу. Але ми й досі пам’ятаємо та шануємо подвиг людей, які захистили нас під час аварії. Вічна пам’ять тим, хто загинув, рятуючи нас від загрози радіаційного ураження. Земний уклін тим, хто вцілів та ціною особистого здоров’я забезпечив захист громадян України та інших країн під час ліквідації катастрофи.
Сьогодні по всій Україні відбуваються пам’ятні заходи до 35-х роковин катастрофи та вшанування пам’яті людей які загинули. Вшановуючи подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та у зв’язку з відзначенням 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, у нашому закладі освіти проведено цілу низку заходів: години спілкування «Пам'ятай Чорнобиль» (5Б, класний керівник Горбенко С.М.), «35 річниця Чорнобильської катастрофи» (6А, класний керівник Заболотня О.В.), «Гірка квітка полину – Чорнобиль» (6Б, класний керівник Короп Л.Б.), «26 квітня - День Чорнобильської катастрофи» (8А, класний керівник Курява Н.Д.), «Чорнобильська трагедія» (9, класний керівник Мєлєхова Т.В.), «Чорнобильська катастрофа. Пам’ятаємо» (10, класний керівник Мельник Л.І.), «Чорнобиль. Причини аварії на ЧАЕС» (11, класний керівник Жолудь Г.А.). У 7А та 7Б класі класними керівниками Гончар Ю.О. та Одерій Г.А. спільно з учителем історії Мамай В В. проведено урок-дослідження «Чорнобиль не має минулого». Учні пройшлися по хронології подій катастрофи на ЧАЕС, створили інформаційний буклет «Чорнобиль не має минулого» для всіх класів. Учителем історії Мамай В.В. проведено уроки пам’яті «Чорнобиль не має минулого! До 35 роковин трагедії» у 5А, 5Б, 7А,7Б, 8А класах. Учні 6Б класу разом із класним керівником Короп Л.Б. поклали квіти до пам’ятного знака у парку Пам’яті Чорнобильців. Учні 9 класу (учитель Мєлєхова Т.В.) переглянули фільм про аварію на ЧАЕС. У 8Б класі класним керівником Немикіною Л.Ф. проведено цифровий урок «Користь і шкода радіації». З учнями 8Б класу учителем інформатики Мєлєховою Т.В. проведено конкурс на створення кліпу «Чорнобильська трагедія». Переможцем став Тимошенко Дмитро. Вчитель фізики Степанова В.Д. провела в 10 класі Урок пам’яті Чорнобильській катастрофі. Діти переглянули навчальні відео, з яких дізналися про будову атомного реактора та причини виникнення аварії, завдяки шолому віртуальної реальності здійснили подорож до Прип’яті, а на завершення було проведена вікторина з використанням QR-кодів.
Кажуть, час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. Не стерти з пам’яті імена мужніх добровольців-пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які зупинили ланцюгову реакцію смерті. Низько схиляємо голови перед тими, хто відлетів у вічність. Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які поруч з нами! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та довгих років життя!

Comments:
Only authorized users can leave comments.