Date: 14 вересня 2021 о 07:49
103 view

Традиційно на початку нового навчального року у нашому закладі освіти проводиться Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Цьогоріч він відбувся під гаслом «Швидше, вище, сильніше – разом». У рамках тижня організовано чимало цікавих заходів: тематичні години спілкування, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурси малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.
Учні початкової школи малювали малюнки на спортивну тематику «Я – майбутній олімпієць» та взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Спорт, спорт, спорт». Діти демонстрували своє вміння малювати та фантазувати. Для самих наймолодших школярів закладу (1 Б клас) проведено естафету «Веселі старти». У класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. Для учнів 5-х класів організовано зустріч з майстром спорту України з легкої атлетики Щибрею Богданом Ігоровичем. Діти з захопленням слухали розповідь колишнього учня нашої школи про спортивні досягнення та розглядали різноманітні спортивні нагороди чемпіона. У багатьох класах відбулися шашкові турніри, де школярі показали неабияку майстерність. Школярі 6-х класів узяли участь у змаганнях зі стрибків у довжину з місця «Кращий стрибун та стрибунка». Ними виявилися серед хлопців Панасенко Микола 6 А (200см.), а серед дівчат Харенко Марина 6 Б (175см.) Між учнями 9-х, 11 класів відбулися змагання з волейболу. Інтегровані уроки англійською мовою пройшли у 6 А класі, «Олімпійські види спорту. Історія Олімпійських ігор» у 5 Б та 6 Б класах. Між старшокласниками проведено спортивну вікторину. У спортивній естафеті «В здоровому тілі, здоровий дух» взяли участь дві команди: 7 А «Орли» та 7 Б «Соколи». Перемогу з різницею в один бал отримали «Орли». Учні 2 Б класу взяли участь у фестивалі «Спортивних фігур». Для початківців на святі «Ми майбутні олімпійці» проведено танцювальний флешмоб. На святі закриття Олімпійського тижня директор Вікторія Миколаївна Сиченко нагородила переможців почесними грамотами та наголосила, що що спорт об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння та силу. Закінчився тиждень веселим танцювальним флешмобом. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники. Ми ще раз переконались, що в нашому закладі освіти працюють і навчаються сильні, спритні й сміливі люди. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!