Свято першого дзвоника

Date: 1 вересня 2023 о 12:43

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї нашого закладу освіти. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень. У цьому навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для допитливих і непосидючих першокласників, які ще донедавна були дошкільнятами. Гучним оплесками зустріли їх присутні. Наймолодші школярі із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах. Хвилювалися й випускники, адже це їх останнє першовересневе свято в рідній школі.
Директор школи В.М.Сиченко привiтала з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажала нових перемог у навчаннi, спортi, творчості, щоб у новому навчальному році діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх воїнів та мирних жителів, які віддали свої життя у російсько-українській війні. Священник Миколай Мохнацький благословив усю шкільну родину на успішний навчальний рік. Перший дзвінок, який подарували школярам учень 11 класу Кравець Владислав, та учениця 1 класу Леськів Мирослава, покликав учнів до затишних класів, які чекали дітей ціле літо. Напередодні свята учителі звернулися до батьків з проханням не купувати їм квіти, а перерахувати кошти для допомоги нашим воїнам ЗСУ. Для цього на подвір’ї школи було розміщено скриньку для благодійних внесків (звіт про використання коштів буде розміщено пізніше). Новий 2023-2024 навчальний рік розпочато! Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей! Миру усій нашій Україні!!!