День безпечного Інтернету

Date: 6 лютого о 19:10

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цьогоріч був уже 21 День безпечного Інтернету.
Цей день (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Він проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
У 6 В та 6 Б класах проведено уроки, спрямовані на відзначення Дня безпечного інтернету. Діти переглянули повчальні відео про платіжне шахрайство, презентацію «Збірка коміксів про платіжне шахрайство», інформаційний куточок з платіжної безпеки «Поради з платіжної безпеки для кожного». Учні отримали інформацію щодо можливої небезпеки в Інтернеті та правил поведінки в мережі. Також дискутували та шукали вирішення проблемних ситуацій, які можуть трапитися з кожним в Інтернеті. Учні 6 А класу дали відповіді на запитання онлайн-вікторини «Безпечний інтернет». У 3 А класі переглянули відео «Безпечний інтернет» та розгадували загадки про Інтернет. У 5 А класі відбувся урок-практикум «Безпечний Інтернет». Школярі ознайомилися з правилами безпечного користування послугами мережі Інтернет та правилами захисту інформації в Інтернеті. Для учнів 8 А, 9А та 9 Б класів проведено заняття з платіжної безпеки на тему «Правила платіжної безпеки. Види шахрайства». Проведені заходи розширили та поглибили знання школярів про безпечний Інтернет, виявились дуже корисними, повчальними та актуальними в наш час.