Date: 14 листопада 2019 о 13:41, Refreshed 14 листопада 2019 о 14:53

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху. З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в нашому навчальному закладі з 11 по 15 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху під назвою «Збережем життя дітей – наше майбутнє». Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху: години спілкування «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя», виставка тематичної літератури у бібліотеці «Ми-пішоходи», практичне заняття для учнів 1-4 класів «Будь уважний на дорозі!», виступ агітбригади лідерів учнівського самоврядування «Правила нашої безпеки на дорозі», конкурс малюнків на тему «Правила дорожні знать повинен кожний». 14 листопада у гості до школярів завітали представники Черкаської обласної організації «Громадська організація людей з обмеженими можливостями «День» та інспектори патрульної поліції Черкаської області. Вони підготували для дітей пізнавально-розважальну програму «У країні Сфітлофорії». Під час заходу діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час заходу діти давали вичерпні відповіді на усі поставлені запитання, за що і отримали в нагороду книги про дорожній рух та солодкі призи. Гості нагородили переможців конкурсу малюнків. Ними стали: І місце – Колтуцький Євген (4-Б клас), ІІ місце – Шишков Сергій (4-А клас) та Понурко Поліна (3-А клас), ІІІ місце – Буруль Анастасія (4-А клас), Чорнобривець Вікторія (3-В клас) та Медведєва Домніка (3-В клас). За розуміння та роботу із дітьми з попередження дитячого травматизму на дорогах в соціально-інформаційному-просвітницькому проекті «Збережімо життя дітей – наше майбутнє» нагороду отримав і педагогічний колектив ЗЗСО на чолі з директором В.М.Сиченко. Заходи, що продяться в ході Тижня, сподіваємося, допоможуть дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.