Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Date: 9 грудня 2019 о 12:56

У математиків усього світу доброю традицією стало проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» – справжнього свята для школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Мільйони учнів мають можливість зануритися через конкурс у цікавий і непізнаний світ математики, що є винятково важливим і корисним, адже сприяє інтелектуальному розвитку. Міжнародний конкурс «Кенгуру» – один з наймасовіших математичних змагань у світі, метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей. Це задачі із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. 6 грудня Всеукраїнський етап цього конкурсу пройшов і у нашому ЗЗСО. Цьогоріч в конкурсі проявили свою математичну інтуїцію та логіку 50 здобувачів освіти: 15 учнів 2-х класів, 12 учнів – 3-х, 9 учнів 4-х класів, 3 учні 5-х класів та 11 учнів 6-х класів. Відкрив конкурс музичний флешмоб на якому головною дійовою особою було веселе Кенгуру (учениця 10 класу Безносенко Аліна). А допомагала йому учениця 10 класу Бондар Анастасія. Після танцювальної розминки дружна математична сім’я працювала над завданнями конкурсу. Учасники конкурсу виконували веселі й пізнавальні тестові завдання, цікаві й різноманітні задачі на розвиток мислення для кожної вікової групи. У цьому конкурсі всі переможці! Кожен учасник отримає сертифікат. І не дивлячись на те, що це все-таки конкурс і повинен перемогти найсильніший, кожен стає сильнішим, загартованішим в боротьбі з собою: зі своїми страхами, невпевненістю та лінощами. Неординарність, нестандартність, простота та краса задач конкурсу робить цей конкурс надзвичайно популярним! Під час конкурсу юні математики отримати інтелектуальний позитивний досвід, тому чекаємо на високі бали та сертифікати «Відмінний результат»!